Český malíř 1. pol. 20. stol. - Jan Žižka

Olej na plátně, 54x79 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 79 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
117710. Jan Žižka
Dražba ukončena:16.06.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč