Český malíř 1. pol. 20. stol.

67544. Hráčské zátiší

popis: Olej na kartonu, 35x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo je adjustováno ve zdobeném rámu.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč