Český malíř 1. pol. 20. stol. - Horská řeka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72210. Horská řeka
Zbývá:6 dnů, 9 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč