Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dýchánek

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72223. Dýchánek
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 17.01.2022 16:48:20 5536
500 Kč 16.01.2022 12:35:01 3780