Olej na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Karton mírně vyboulen.
Malířsky bravurně provedený akt, který vyniká výraznou jemností jenž dává naplno vyznít modelčině mládí a přirozenosti. Volba přírodních barev uplatněných na pozadí nechává vyniknout pastelovým odstínům použitým na figuře. Dílo galerijní kvality. Po určení autorství nepochybně velmi naroste hodnota toho díla. Zajímavá příležitost pro sběratele umění první poloviny 20. století.
pozn.: Karton mírně vyboulen.