Český malíř 1. pol. 20. stol. - Čtenářka

Akvarel, 40x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Otčenáška.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
24241. Čtenářka
Dražba ukončena:14.11.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč