Český malíř 1. pol. 20. stol. - Cesta přes louku

Olej na plátně. 40x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
302764. Cesta přes louku
Dražba ukončena:20.12.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.12.2019 20:05:54 2704