Český malíř 1. pol. 20. stol. - Česká ves

Olej na sololitu, 46x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
82252. Česká ves
Dražba ukončena:07.08.2022 20:22:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč