Český malíř 1. pol. 20. stol. - Čertovka

Olej na plátně, 65x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
108759. Čertovka
Dražba ukončena:07.01.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč