Český malíř 1. pol. 20. stol.

67522. Akt plavovlásky

popis: Olej na plátně, 76x97 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:43:45

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč