Český malíř 1. pol. 20. stol. - Akt mladé ženy

Olej na plátně, 80x64 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
308213. Akt mladé ženy
Dražba ukončena:08.04.2021 20:27:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč