Český malíř 1. pol. 20. stol.

308213. Akt mladé ženy

popis: Olej na plátně, 80x64 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:27:32

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč