Český malíř 1. pol. 20. stol. - Vesnice s rybníčkem

Olej na kartonu, 48x67 cm, nesignováno, rám.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
5584. Vesnice s rybníčkem
Dražba ukončena:29.09.2016 19:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč