Český malíř 1. pol. 20. stol. - Vaše noviny

Litografie, 95x61 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
6872. Vaše noviny
Dražba ukončena:25.01.2017 18:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2017 22:14:21 1825