Český malíř 1. pol. 20. stol. - Osamělá bříza

Kombinovaná technika, 42x30 cm, nesignováno, rámováno, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
3984. Osamělá bříza
Dražba ukončena:30.03.2016 20:01:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč