Český grafik 20. století - Konvolut 9 humorných kreseb

Kresby, rozměry listů 33x24 cm. Nesignovány. Volné listy.

76768. Konvolut 9 humorných kreseb
Dražba ukončena:12.05.2022 22:45:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč