Český grafik 2. poloviny 20. století - Konvolut 11 grafických listů

Dřevoryty, od 15x11 cm do 8x11 cm. Nesignovány. Volné listy.

Český grafik 2. poloviny 20. století
55790. Konvolut 11 grafických listů
Dražba ukončena:10.02.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.02.2021 15:50:02 754
500 Kč 24.01.2021 0:17:29 724