Český grafik 1. poloviny 20. století - Podvečer v mokřadech - Ručně řezaný rám

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x47 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

Český grafik 1. poloviny 20. století
126225. Podvečer v mokřadech - Ručně řezaný rám
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč