František Pavelka - Ex libris se štočkem

Ex libris se štočkem v původní krabičce, obsahující cca 100 kusů. Exlibris 11x8 cm, krabička 13x19 cm. Lepty. Signováno vlevo dole Pavelka. Přiložen zkušební tisk, na druhé straně kresba od autora. Všechna ex libris signována vlevo dole Pavelka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

41628. Ex libris se štočkem
Dražba ukončena:11.03.2020 21:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 09.03.2020 16:42:05 5572