Československo, 50.-70. léta 20 století

20846. Voják se psem

popis: Hmota, výška 57 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 13.06.2018 20:06:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč