Československo, 50.-70. léta 20 století - Voják se psem

Hmota, výška 57 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Československo, 50.-70. léta 20 století
20846. Voják se psem
Dražba ukončena:13.06.2018 20:06:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč