Československo 1920 - 1930 - Luxusní prsten s diamanty ART Deco, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,38 g

Diamanty o celkové váze 1,94 ct, čistota VS - SI, H-I. Značeno platným puncem.

Československo 1920 - 1930
97560. Luxusní prsten s diamanty ART Deco, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,38 g
Dražba ukončena:21.06.2023 21:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč