Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Černý 1934. Rámováno.
Pozn.: Dílo je adjustováno v dobovém dřevěném rámu, vnitřní rozměr rámu 51,5x66 cm. Světlost rámu 49x64 cm.
Nejdelší strana: 93 cm