Černý - Abstraktní krajina

Kombinovaná technika, 54x75 cm. Signováno vpravo dole Černý 69. Rámováno.

Nejdelší strana: 87 cm

92802. Abstraktní krajina
Dražba ukončena:02.04.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč