Černý - Šohaj

Kombinovaná technika, 53x29 cm, signováno vpravo dole Černý, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6963. Šohaj
Dražba ukončena:25.01.2017 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč