Čeněk Pražák - Postava

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná grafická technika, 91x87 cm. Signováno vpravo dole Čeněk Pražák Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 94 cm

 

o autorovi: 20. února 1914 Praha – 18. října 1996 Dittingen, Švýcarsko. Sochař, architekt, grafik, malíř, ilustrátor, typograf a fotograf, v letech 1961–1964 člen skupiny Máj 57. Od roku 1969 žil v exilu ve Švýcarsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo
150251. Postava
Dražba ukončena:14.01.2026 21:37:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:160 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
160 000 Kč 14.01.2026 21:18:31 11249
150 000 Kč limit (14.01.2026 21:18:23) 19358
140 000 Kč 14.01.2026 21:18:24 11249
130 000 Kč limit (12.01.2026 21:10:06) 19358
120 000 Kč limit (12.01.2026 21:10:05) 13967
110 000 Kč limit (03.01.2026 23:23:03) 13967
100 000 Kč limit (03.01.2026 23:22:54) 19358
100 000 Kč 03.01.2026 23:22:55 13967
95 000 Kč limit (03.01.2026 23:22:46) 19358
90 000 Kč 03.01.2026 23:22:47 13967
85 000 Kč limit (02.01.2026 20:15:10) 19358
80 000 Kč limit (02.01.2026 20:15:09) 16404
75 000 Kč limit (02.01.2026 17:36:54) 16404
70 000 Kč limit (02.01.2026 17:36:46) 19358
65 000 Kč 02.01.2026 17:36:47 16404
60 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:46) 19358
55 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:45) 16404
48 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:32) 19358
47 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:31) 16404
41 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:20) 19358
40 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:19) 16404
33 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:10) 19358
32 000 Kč limit (02.01.2026 17:35:09) 16404
25 000 Kč limit (31.12.2025 10:08:31) 19358
24 000 Kč limit (31.12.2025 10:08:30) 11249
21 000 Kč 28.12.2025 23:55:03 11249
20 000 Kč limit (28.12.2025 23:55:02) 19358
17 000 Kč limit (28.12.2025 23:54:55) 19358
16 000 Kč limit (28.12.2025 23:54:54) 11249
7 000 Kč limit (28.12.2025 23:54:46) 19358
6 500 Kč 28.12.2025 23:54:47 11249
6 000 Kč limit (28.12.2025 11:07:18) 19358
5 500 Kč 24.12.2025 13:13:46 16404
5 000 Kč 21.12.2025 21:05:11 1047