Čeněk Pražák - Par LXXXI

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 75x50 cm. Signováno vpravo dole Čeněk Pražák 96. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 103 cm

 

o autorovi: 20. února 1914 Praha – 18. října 1996 Dittingen, Švýcarsko. Sochař, architekt, grafik, malíř, ilustrátor, typograf a fotograf, v letech 1961–1964 člen skupiny Máj 57. Od roku 1969 žil v exilu ve Švýcarsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo doporučujeme
151025. Par LXXXI
Dražba ukončena:11.12.2025 21:17:40
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
24 000 Kč 11.12.2025 21:14:40 51
23 000 Kč 11.12.2025 21:12:59 14193
22 000 Kč 11.12.2025 21:11:57 51
21 000 Kč 11.12.2025 21:09:29 14193
20 000 Kč 11.12.2025 21:06:15 10207
19 000 Kč 11.12.2025 20:43:16 14193
18 000 Kč 11.12.2025 20:42:46 16593
17 000 Kč limit (11.12.2025 20:40:05) 6987
16 000 Kč 11.12.2025 20:40:06 16409
15 000 Kč limit (11.12.2025 13:51:20) 6987
14 000 Kč 11.12.2025 13:51:21 16593
13 000 Kč limit (11.12.2025 6:23:35) 6987
12 000 Kč 11.12.2025 6:23:36 16593
11 000 Kč limit (11.12.2025 6:23:27) 6987
10 000 Kč 11.12.2025 6:23:28 16593
9 500 Kč limit (11.12.2025 6:23:20) 6987
9 000 Kč 11.12.2025 6:23:21 16593
8 500 Kč limit (10.12.2025 21:19:37) 6987
8 000 Kč 10.12.2025 17:02:31 16593
7 500 Kč 08.12.2025 23:02:39 6987
7 000 Kč 02.12.2025 21:42:55 5912
6 500 Kč 30.11.2025 21:03:18 1047
6 000 Kč 30.11.2025 17:50:33 12343
5 500 Kč 28.11.2025 13:43:13 17231
5 000 Kč 28.11.2025 12:32:05 18483