Čeněk Pražák - New York Panam 1977

Olej na plátně, 120x160 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Autorsky rámováno.

Nejdelší strana: 180 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo velký formát
128450. New York Panam 1977
Dražba ukončena:20.11.2024 20:49:05
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:150 000 Kč