Čeněk Pražák - Franz Kafka Roman der Proze 55

Detail položky

Detail položky

Signováno vpravo dole Čeněk Pražák 70. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 65 cm

 

o autorovi: 20. února 1914 Praha – 18. října 1996 Dittingen, Švýcarsko. Sochař, architekt, grafik, malíř, ilustrátor, typograf a fotograf, v letech 1961–1964 člen skupiny Máj 57. Od roku 1969 žil v exilu ve Švýcarsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

154315. Franz Kafka Roman der Proze 55
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 000 Kč 29.01.2026 23:05:18 18483