Čeněk Pražák - Figurative Projection

Olej na plátně, 116x102x10 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba v pravém dolním rohu mírně poškozena viz. foto.

Nejdelší strana: 116 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

velký formát doporučujeme
115912. Figurative Projection
Zbývá:5 dnů, 8 hodin
Konec dražby:22.05.2024 21:04:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč