Čeněk Choděra

66381. Řevnice od Černé skály

popis: Olej na kartonu, 51x66 cm. Signováno vpravo dole Č. Choděra 42. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 24.09.2021 12:13:57 1618