Čeněk Choděra

67872. Babička v podzimní krajince

popis: Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole C. Choděra. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen