Stanislav Sucharda

69783. Vrba

popis: Litina, 60x16 cm. Signováno Sucharda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 28.11.2021 17:24:06 6092