Čechy 1857 - Zvěstování P. Marii - exkluzivní zámecký rám

Olej na plátně, 58x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena - neodborně restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Čechy 1857.

Nejdelší strana: 104 cm

Čechy 1857
115481. Zvěstování P. Marii - exkluzivní zámecký rám
Dražba ukončena:29.05.2024 20:47:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč