Čechy kolem roku 1900

57753. Malá zahradnice

popis: Porcelán, výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 02.04.2021 22:24:24 766