Čechy kolem roku 1900

69751. Konvolut 2 keramických dekorativních předmětů - Váza a Závěsný talíř

popis: Keramika, celková výška vázy 53 cm, průměr talíře 43 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč