Čechy kolem roku 1900 - Konvolut 2 keramických dekorativních předmětů - Váza a Závěsný talíř

Keramika, celková výška vázy 53 cm, průměr talíře 43 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem roku 1900
69751. Konvolut 2 keramických dekorativních předmětů - Váza a Závěsný talíř
Dražba ukončena:05.12.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč