Čechy kolem poloviny 20. století - Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem poloviny 20. století
59211. Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g
Dražba ukončena:19.05.2021 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč