Čechy kolem poloviny 20. století - Nápojová souprava pro 4 osobní

Sklo, výška džbánu 22 cm, výška sklenice 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem poloviny 20. století
110353. Nápojová souprava pro 4 osobní
Dražba ukončena:28.01.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč