Čechy, kolem poloviny 19. století

49908. Dva figurální stojany na sirky

popis: Porcelán, pestře malováno, oválná základna, sedící stojan s velkou vojenskou botou - nádobkou na sirky, na boku zdrsněná plocha - škrtátko, výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 07.10.2020 21:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč