Čechy 30. léta, 20. století - Těžítko s motivem pěti květů

Sklo, brus do tvaru kvádru, výška 7 cm, hmotnost 419 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 30. léta, 20. století
72256. Těžítko s motivem pěti květů
Dražba ukončena:23.01.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč