Čechy 30. léta, 20. století - Těžítko s motivem osmi stylizovaných květů

Sklo, brus do tvaru kvádru, výška 9 cm, hmotnost 885 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 30. léta, 20. století
72259. Těžítko s motivem osmi stylizovaných květů
Dražba ukončena:23.01.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč