Čechy 20. století - Poslední pomoc

Dřevo ručně malované, výška 22 cm, délka 45 cm, šířka 25 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. století
69747. Poslední pomoc
Dražba ukončena:05.12.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.11.2021 20:27:33 9276
500 Kč 24.11.2021 13:26:50 831