Čechy 20. století

69747. Poslední pomoc

popis: Dřevo ručně malované, výška 22 cm, délka 45 cm, šířka 25 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 27.11.2021 20:27:33 9276
500 Kč 24.11.2021 13:26:50 831