Čechy 20. století - Petr Parléř

Pozn.: Pochází z pozůstalosti po operní režisérce Inge Švandové-Koutecké.

Sádra, výška 46 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Čechy 20. století
91968. Petr Parléř
Dražba ukončena:12.03.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč