Čechy 20. stol. - Vázička

Sklo, výška 23 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
59274. Vázička
Dražba ukončena:19.05.2021 23:11:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč