MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
sklo, výška 43 cm.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 20. stol.
59269. Váza
Dražba ukončena:
19.05.2021 22:52:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
500 Kč
19.05.2021 22:45:25
6596