Čechy 20. stol. - Stínítko k lampě- šachová figurka

Sklo, výška 46 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
98848. Stínítko k lampě- šachová figurka
Dražba ukončena:16.07.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč