Čechy 20. stol. - Soubor 4 grafických listů

Různé grafické techniky, od 12x16 cm do 11x9 cm. 1 rám, pasparta, sklo, 3x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Čechy 20. stol.
48216. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.09.2020 21:17:24 29
500 Kč 10.09.2020 14:24:02 1074