Čechy 20. stol. - Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g

Čechy 20. stol.
65676. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč