Čechy 20. stol.

65676. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 900 Kč