Čechy 20. stol. - Konvolut 4 valašek

Dřevo,mosaz, obecný kov. délka od 84 xm do 92 cm. Některé zdobeny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
99523. Konvolut 4 valašek
Dražba ukončena:23.07.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč