Čechy 20. stol. - Konvolut 4 porcelánových předmětů

Porcelán, výšky od 9 cm do 22 cm. Některé značeny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Čechy 20. stol.
92772. Konvolut 4 porcelánových předmětů
Dražba ukončena:02.04.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč