Čechy 20. stol.

65650. Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 9,68g

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč