Čechy 20. stol. - Betlém

Keramika, výška: 13cm, délka: 27 cm. Značeno EV.

Čechy 20. stol.
64232. Betlém
Dražba ukončena:15.09.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč