Čechy 20. stol.

64232. Betlém

popis: Keramika, výška: 13cm, délka: 27 cm. Značeno EV.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč